Download en print de gids als jij deze leuke plekjes in Alkmaar ook wilt gaan ontdekken!
Kuhne combineert modern ontwerp met vintage. De winkel staat vol retro meubels, accessoires, kunst en een bijzondere collectie vinyl en boeken.
De zelf ontworpen meubelcollectie combineren ze hier met een mooie collectie retro verlichting, aparte woonaccessoires en unieke kado's.
Samen in de Keuken is van Emmy & Wilma, twee vriendinnen met een passie voor koken, lekker eten, bijzondere spullen en verwennen.
Verscholen onder grote kastanjebomen ligt het Kruithuisje. Geniet in deze kleine galerie van 5 bij 5 meter van een kop koffie of thee.
Een woonwinkel waar je een 2e huiskamer gevoel van krijgt. Hier kan je ook genieten van een ontbijt, lunch en huisgemaakte taartjes.
De prachtige kleuren en heerlijke geuren van bloemen komen je hier tegemoet. Naast mooie boeketten vind je hier ook prachtige, kunstzinnige vazen.
Loop binnen bij Oogst voor gezonde, biologische maaltijdsalades, een soepje, sapje, smoothie of koffie met iets lekkers. Heerlijk en verantwoord.
Laat je verrassen door het unieke karakter van de straatjes in dit stadsdeel. De oude koopmans- en pakhuizen bieden nu plek aan creatieve winkeltjes.
Het eerste Schotse restaurant van Nederland. De gerechten zijn zoveel mogelijk authentiek en bereid met verse ingrediënten.
De ingang aan de Oudegracht is niet te missen dankzij de ‘wilde Hercules’. Achter de deur vind je een prachtige, symmetrisch aangelegde binnentuin.
Boeken, boeken, overal boeken! Tussen de duizenden boeken vind je zeker dat ene boek waar je hart sneller van gaat kloppen.
Ontdek de Stad - In 5 minuten je eigen stadsgids
www.leuketip.nl